fbpx

Organizace

GREEN BRANDS je mezinárodní, nezávislou a samostatně působící brand-marketingovou organizací se sídlem ve Veitsbronnu (Německo, poblíž Norimberku) a kancelářemi v Hamburku, Vídni (Rakousko), Basileji (Švýcarsko), Praze (Česká republika), Budapešti (Maďarsko), Lublani (Slovinsko), Bratislavě (Slovensko) a Sofii (Bulharsko).

GREEN BRANDS  uděluje v mezinárodní spolupráci s nezávislými institucemi a společnostmi v oblasti ochrany životního prostředí/klimatu a udržitelnosti ekologicky udržitelným značkám pečeť kvality GREEN BRAND.

Tímto oceněním a pečetí kvality, která je registrovanou certifikační značkou EU pro ekologickou udržitelnost, jsou odměňovány značky (společnosti/produkty/poskytovatelé služeb/potraviny/asociace), které prokazatelně jednají podle zásad udržitelného rozvoje, a tím tak přispívají významnou měrou k ochraně životního prostředí.

GREEN BRANDS tak jedinečným způsobem oceňuje závazek značek k ochraně klimatu, udržitelnosti a ekologické odpovědnosti.

Partneři GREEN BRANDS

Evropský výzkumný institut dlouhodobé udržitelnosti, Vídeň

Vědecká podpora, vývoj katalogů kritérií a “Indexu GREEN BRANDS” pro validaci.

http://www.seri.at

Jeden z největších institutů pro průzkum trhu na světě podporuje GREEN BRANDS při nominačním procesu reprezentativními průzkumy trhu ve zúčastněných zemích.

 https://www.ipsos.com

Institut udržitelnosti berlínské Vysoké školy pro ekonomii a právo (Institut für Nachhaltigkeit der Hochschule für Wirtschaft und Recht Berlin)

Kombinace výzkumných a výukových aktivit na berlínské ekonomické a právnické fakultě v oblasti udržitelné vědy a udržitelné ekonomiky. Spolupráce na dalším rozvoji validačního procesu a kritérií pro členství v odborné porotě.

https://www.ina.hwr-berlin.de

ALLPLAN GmbH

Společnost byla založena ve Vídni v roce 1967 a je mezinárodní poradenskou společností v oblasti inženýrských staveb, energetiky a environmentálního managementu.  ALLPLAN hrála významnou roli při vývoji katalogů kritérií a provádění validace/hodnocení.

https://allplan.at