fbpx

GREEN BRANDS na BIOFACHu 2020

V roce 2020 jsme se opět zúčastnili největšího světového veletrhu ekologického spotřebního zboží. Na norimberském výstavišti se mnoho našich oceněných GREEN BRANDS prezentovalo i vlastním stánkem.

V únoru 2020 se v Norimberku sešlo více než 3 400 vystavovatelů a 47 000 odborných návštěvníků ze 136 zemí, aby zjistili aktuální vývoj v odvětví biopotravin. Stánek GREEN BRANDS se nacházel v hale 9. Norbert Lux, zakladatel a výkonný ředitel GREEN BRANDS, a Sri Dhanya Adusumilli, asistentka vedení, byli schopni přivítat na našem stánku řadu záujemců a osobně se setkat s mnoha již oceněnými GREEN BRANDs značkami. Úspěšné nadvazování kontaktů bylo zaručeno také díky mnoha přítomným odborníkům a společnostem.

 

Jako každý rok, i nyní jsme přímo na veletrhu odevzdali ocenění hned několika vyznamenaným společnostem a značkám.

Rakouský výrobce potravin Spitz, AlmaWin nebo Werkhaus, tedy také obrdželi ochrannou známku GREEN BRANDS na místě,  a to ne poprvé.

Bylo nám velkým potěšením, že jsme společnosti Weleda mohli předat hned čtyři certifikáty GREEN BRANDS. Přední světový výrobce certifikované přírodní kosmetiky získal ocenění pro Rakousko, Švýcarsko, Maďarsko a také Českou republiku.

Bylo velkým zážitkem setkat se se současnými i budoucími GREEN BRANDS značkami, takže jsme si jisti, že v roce 2021 budeme na BIOFACHu v Norimberku opět přítomni. Těšíme se na budoucí setkání.